Wrapped Beacon ETH WBETH - cena WBETH / PLN

Na naszej stronie możesz na bieżąco śledzić aktualną cenę Wrapped Beacon ETH (WBETH) wyrażoną w polskich złotych (PLN). Oferujemy również dostęp do danych historycznych, które pozwalają na analizę zmian kursu w czasie. Dodatkowo, udostępniamy kalkulator, który umożliwia szybkie przeliczanie wartości WBETH na PLN, co ułatwia planowanie inwestycji i zarządzanie portfelem kryptowalut.
Nazwa kryptowaluty
Logo

Wrapped Beacon ETH

Cena kryptowaluty

9146.68 zł

Kalkulator Wrapped Beacon ETH (WBETH)

Inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z ryzykiem utraty środków. Produkty te nie są objęte nadzorem regulacyjnym ani systemami ochrony inwestorów. Ceny kryptowalut cechuje duża zmienność — ich wartość może znacznie wzrosnąć, ale też gwałtownie spaść. Transakcje mogą podlegać opodatkowaniu. Korzystanie z platformy może wiązać się z dodatkowymi opłatami.

Statystyki - Wrapped Beacon ETH (WBETH)

Kurs (PLN): 9146.68 zł
Kurs (USD): 2559.61 $
Kapitalizacja rynkowa (PLN): 30 777 429 925 zł
Kapitalizacja rynkowa (USD): 8 611 145 209 $
Wolumen obrotu - 24h: 83 775 835 zł / 23 443 886 $
Tokeny w obiegu: 3 364 772
Maks. podaż: ---
Zmiana 24h: 2,98 %
Zmiana 7 dni: -19,38 %
Zmiana 1 rok: -15,71 %
Najwyższa cena 1 rok: 18 932,58 zł
Najniższa cena 1 rok: 6 095,51 zł
Wrapped Beacon ETH, znany jako WBETH, to token powstały jako rozwiązanie umożliwiające większą interoperacyjność w ekosystemie Ethereum. Jego głównym celem jest umożliwienie użytkownikom korzystanie z funkcjonalności Ethereum 2.0, jednocześnie zachowując płynność tokenów na rynku. WBETH został stworzony, aby ułatwić handel i inwestycje w kontekście nowej generacji Ethereum. Ciekawostką jest, że WBETH pomaga w łączeniu różnych aplikacji finansowych w ramach zdecentralizowanych finansów (DeFi), co zwiększa jego użyteczność i atrakcyjność dla inwestorów.

Aktualna cena tokena Wrapped Beacon ETH

Jaka jest aktualna cena Wrapped Beacon ETH?

Cena Wrapped Beacon ETH odnotowała dziś wzrost. Aktualna cena 1 WBETH to 9 146,68 zł, co oznacza zmianę o +2,98% w ciągu ostatniej doby.

Jaka jest liczba dostępnych w obiegu tokenów Wrapped Beacon ETH?

Aktualna liczba tokenów Wrapped Beacon ETH w obiegu to 3 364 772 WBETH. Tyle właśnie tokenów jest obecnie dostępnych na rynku. Maksymalna liczba dostępnych tokenów to 0 WBETH.

Jaki jest aktualny 24-godzinny wolumen obrotu dla Wrapped Beacon ETH?

24-godzinny wolumen obrotu dla tokena Wrapped Beacon ETH wyniósł 83 775 835,00 zł. Jest to wartość tokenów będących przedmiotem obrotu w ciągu ostatniej doby.

Jaka jest relatywna popularność Wrapped Beacon ETH?

Wrapped Beacon ETH jest obecnie na 24. miejscu pod względem popularności wśród innych tokenów. Kolejność ustalono na podstawie względnej kapitalizacji rynkowej, która wynosi 30 777 429 925 zł (8 611 145 209 USD).

Historia ceny Wrapped Beacon ETH

Jak zmieniła się cena Wrapped Beacon ETH w ciągu ostatnich 7 dni?

W ciągu ostatnich 7 dni cena Wrapped Beacon ETH zmieniła się o -19,38%.

Jak zmieniła się cena Wrapped Beacon ETH w ciągu ostatniego roku?

W ciągu ostatniego roku cena Wrapped Beacon ETH zmieniła się o -15,71%.

Jaka była najwyższa cena Wrapped Beacon ETH w ciągu ostatniego roku?

Token Wrapped Beacon ETH osiągnął najwyższą cenę w ciągu ostatniego roku — wyniosła ona 18 932,58 zł za 1 WBETH.

Jaka była najniższa cena Wrapped Beacon ETH w ciągu ostatniego roku?

Token Wrapped Beacon ETH osiągnął najniższą cenę w ciągu ostatniego roku — wyniosła ona 6 095,51 zł za 1 WBETH.

Często zadawane pytania dotyczące ceny kryptowaluty Wrapped Beacon ETH

Jak śledzić cenę tokena Wrapped Beacon ETH?

Cenę tokena Wrapped Beacon ETH można śledzić przy pomocy internetowych narzędzi do śledzenia cen kryptowalut, jak nasza strona CoinMine.pl. Upewnij się, że wybrane przez Ciebie narzędzie oferuje godne zaufania dane, które są regularnie aktualizowane.

Gdzie mogę kupić tokeny Wrapped Beacon ETH?

Tokeny Wrapped Beacon ETH możesz kupić na giełdach kryptowalut, jak na przykład Crypto, Binance.

Inne popularne kryptowaluty

Logo
US
Aktualna cena w PLN:
0.20393700 zł
Zmiana 7 dni:
18.08092 %
Logo
US
Aktualna cena w PLN:
0.20393700 zł
Zmiana 7 dni:
18.08092 %
Logo
US
Aktualna cena w PLN:
0.20393700 zł
Zmiana 7 dni:
18.08092 %
Logo
US
Aktualna cena w PLN:
0.20393700 zł
Zmiana 7 dni:
18.08092 %
Logo
US
Aktualna cena w PLN:
0.20393700 zł
Zmiana 7 dni:
18.08092 %